Mimo to, iż nie byli ze sobą w związku, utrzymywali jednak relacje przyjacielskie. Oboje byli rówieśnikami, mieli po 47 lat.

Do tragedii doszło 31-go lipca późnym wieczorem. Tego dnia mężczyzna zawitał do byłej partnerki, z którą obecnie związani byli relacjami przyjacielskimi. Oboje mieli stałe miejsce pracy i nie należeli do najniższych warstw społecznych. Jednak jak mówią świadkowie, nie tylko przyjaźń ich łączyła, lecz także wspólne uzależnienie od napojów alkoholowych. Niestety jak często się zdarza, właśnie alkohol doprowadził do tragedii.

W momencie gdy kobieta gotowała jedzenie w kuchni, były partner zaczął kolejną kłótnię. Kobieta chwyciła nóż i uderzyła mężczyznę, ten następnie odwrócił się i udał się do innego pokoju. Następnie właścicielka mieszkania usłyszała szum  – mężczyzna spadł na podłogę. Kobieta nie zwróciła zbytniej uwagi na ten fakt i nawet zrobiła byłemu partnerowi zdjęcie, żeby z rana pokazać w jakim stanie znajdował się wczoraj. Dopiero później kobieta zauważyła, że mężczyzna przestał oddychać i zadzwoniła po karetkę i milicję. Niestety życie mężczyzny nie udało się uratować. Kobieta usłyszała zarzut umyślnego zabójstwa.

Za: Принеманские Вести

Wysyłam
Ocena czytelników
0 (0 głosów)