Stowarzyszenie “Wspólnota Polska” zaprasza polonijnych studentów kierunków medycznych i polonijnych medyków na Letnią Akademię Kultury i Języka Polskiego w Ostródzie.

W ramach pobytu w Polsce uczestnicy wezmą udział w lektoratach z języka polskiego prowadzonych przez doświadczonych specjalistów oraz warsztatach i wykładach o tematyce historyczno-kulturowej prowadzonych przez pracowników naukowych. Odbędą się spotkania plenerowe, wizyty studyjne, panele dyskusyjne oraz wycieczki integracyjne, które umożliwią uczestnikom pełniejsze uczestnictwo w bogactwach dziedzictwa i kultury narodowej Polski.

LETNIA AKADEMIA KULTURY I JĘZYKA POLSKIEGO
STOWARZYSZENIA “WSPÓLNOTA POLSKA
OSTRÓDA, 12.09- 25.09.2022

Formuła Letniej Akademii Stowarzyszenia “Wspólnota Polska” ma wieloletnią i sprawdzoną tradycję. Adresowana jest do osób dorosłych pochodzenia polskiego i stanowi niepowtarzalną okazję do poznania ojczyzny przodków oraz uzupełnienia lub zdobycia wiedzy oraz – co istotne – doskonalenia znajomości języka polskiego.

Zapisy na Akademię rozpoczną się od najbliższego poniedziałku 25 lipca 2022 roku jednak już teraz można zgłaszać chęć udziału na adres: lokalny.osrodek.metodyczny@gmail.com

Źródło: facebook.com/Wspolnota.Polska

Fot. lo1.wroc.pl

Wysyłam
Ocena czytelników
0 (0 głosów)