Fundacja Młode Kresy oraz Oddział Warszawski Stowarzyszenia “Wspólnota Polska” zapraszają na spotkanie z Miłoszem Lodowskim – publicystą, grafikiem, designerem, dyrektorem kreatywnym i architektem, współautorem scenariusza i producentem filmu „Rotmistrz Pilecki”. Podczas spotkania odbędzie się również pokaz wspomnianego filmu. 

Spotkanie odbędzie się w czwartek (23.02.2023 r.) o godzinie 19.00 w Domu Polonii w Warszawie (ul.Krakowskie Przedmieście 64, w Sali Lustrzanej na II p.) – wstęp wolny!

Miłosz Lodowski – absolwent krakowskiego Nowodworka i Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej, studiował też Architekturę na londyńskim Westminster University. Współwłaściciel MxM Production House – firmy używającej kreacji jako nośnika zmiany świadomości społecznej i estetycznej, specjalizuje się w marketingu tożsamościowym.

Strateg kreatywny, grafik, ilustrator i projektant, dyrektor kreatywny, scenarzysta, performer i producent kreatywny. Stypendysta i stały ekspert Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w kategorii sztuki wizualne. Od 25 lat pracuje w branży kreatywnej, laureat wielu nagród branżowych. Początkowo jako grafik freelancer, z czasem pracował jako dyrektor artystyczny, kreatywny lub strateg specjalizujący się w nowych technologiach i multimediach. Pracował dla wielu światowych i krajowych marek w kraju i za granicą. W latach 2003-2004 pracował jako zewnętrzny art-director w zespole budującym od podstaw Muzeum Powstania Warszawskiego, odpowiedzialny był za jego rozwiązania internetowe i strategię budowy rozwiązań opartych o to medium. Jest pomysłodawcą i współscenarzystą krótkometrażowego filmu „Rotmistrz Pilecki 2022”.

Źródło: wb24.org/Kongres Kultury Polskiej

Fot. kongreskulturypolskiej.pl

Wysyłam
Ocena czytelników
5 (1 vote)