Twórcy komunikatora WhatsApp pracują nad nową funkcją w aplikacji – użytkownicy będą mogli dodawać wiele kont na jednym urządzeniu.

Innowacja została zauważona przez serwis WABetaInfo. Jak informuje portal, konta będą działać niezależnie od siebie i można będzie przełączać się między nimi za pomocą przycisku w prawym dolnym rogu.

Należy zauważyć, że ta funkcja jest rozszerzeniem wcześniej ogłoszonej możliwości WhatsApp do korzystania z jednego konta na pięciu gadżetach mobilnych jednocześnie. Wcześniej użytkownicy mogli logować się tylko z jednego telefonu komórkowego oraz tabletu i komputera.

Источник: WABetaIndo

Fot. WABetaInfo

Na razie funkcja została dodana tylko do wersji beta WhatsApp Business, ale w jednej z kolejnych aktualizacji pojawi się także w zwykłej wersji komunikatora.

Oprócz obsługi wielu kont na jednym smartfonie, WhatsApp pracuje nad innymi interesującymi funkcjami. Jedną z nich jest możliwość wysyłania zdjęć bez utraty jakości. Serwis Wabetainfo odnotowuje również stabilniejszą pracę klienta mobilnego w nowej wersji oraz ulepszoną klawiaturę.

Nie wiemy jeszcze, kiedy dokładnie zostaną dodane nowe funkcje, ale zwykle dzieje się to w ciągu kilku tygodni po testach, więc prawdopodobnie nie potrwa to długo.

Źródło: wb24.org/wabetainfo.com/unian

Fot. Pixabay/antonbe

Wysyłam
Ocena czytelników
5 (1 vote)