Nie masz pomysłu na ten weekend? Przygotowaliśmy dla Ciebie 5 ciekawych propozycji na spędzenie wolnego czasu w stolicy. Sprawdź je koniecznie!

XII Bemowski Festiwal Streetfoodu

XII Bemowski Festiwal Streetfoodu

Miłośnicy ulicznego jedzenia powinni udać się do Parku Górczewska, gdzie organizowana jest weekendowa impreza. Na Bemowo zjeżdżają kuchnie z całego świata. W międzyczasie odbędzie się także festiwal kolorów, będzie strefa chillout oraz mnóstwo atrakcji dla dzieci.

Festiwal rozpoczyna się od godziny 12:00 i trwa do godziny 20:00.

Święto Wisły 2023

Święto Wisły 2023

Święto Wisły to przede wszystkim święto wszystkich miłośników wiślanej przygody. W tym roku warszawiacy i goście stolicy spotkają się po raz 15, aby wspólnie świętować zakończenie lata nad królową rzek – Wisłą!

Tradycyjnie poza rejsami i warsztatami nie obejdzie się bez oprawy muzycznej i tanecznej. Podobnie jak Otwarcie Sezonu Letniego, również Święto Wisły rozpocznie się wyjątkowym rejsem o wschodzie słońca, a zakończy się paradą statków po Wiśle i magicznym koncertem o zachodzie słońca.

Wstęp na wszystkie atrakcje jest bezpłatny!

Zobacz program

Żegnaj Lato na Bielanach 2023 | waw4free

Żegnaj Lato na Bielanach 2023

Dzielnica Bielany zaprasza wszystkich na muzyczne pożegnanie lata, które odbędzie się w tę sobotę o godz. 18 na terenie rekreacyjnym przy stacji metra Słodowiec!

Wieczór uświetni zespół Ørganek, powstały z inicjatywy jego lidera Tomasza Organka i zespół Felivers, który wygrał konkurs debiutantów podczas 60. edycji Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu! Przed nimi na scenie wystąpią młodzi laureaci konkursu JoséSong z utworami ze swojej najnowszej płyty „Bielany akustycznie”.

Bezpłatne zwiedzanie Muzeum Wojska Polskiego

Bezpłatne zwiedzanie Muzeum Wojska Polskiego

Muzeum, które do niedawna mieściło się przy Alejach Jerozolimskich, umożliwia teraz podziwianie swoich ekspozycji w najnowocześniejszej siedzibie – w historycznej Cytadeli Warszawskiej. Nowa lokalizacja została oficjalnie otwarta dla zwiedzających 13 sierpnia.

Wstęp bezpłatny obowiązuje do niedzieli 3 września.

undefined

Pokazy fontann w Parku Szymańskiego

W Parku im. E. Szymańskiego od piątku do niedzieli o godz. 20:30, do końca września można będzie obejrzeć pokaz multimedialny przy fontannach. Wstęp jest oczywiście bezpłatny!

Na podst. waw4free.pl

Fot. mat.prasowe/bielany.um.warszawa.pl

Wysyłam
Ocena czytelników
0 (0 głosów)