Zapraszamy na cykl spotkań z zakresu walki i przeciwdziałania wobec rosyjskiej i białoruskiej propagandy, który odbędzie się w Warszawie w dniu 2 grudnia (sobota).

To wyjątkowa okazja, aby uczestniczyć w serii spotkań, na których uczestnicy zgłębią mechanizmy wpływu propagandy rosyjskiej i białoruskiej na opinię publiczną, politykę oraz społeczeństwo. Każde ze spotkań to kolejny krok do pełniejszego zrozumienia tych zjawisk, niezbędny do krytycznego podejścia do informacji i unikania manipulacji. Uczestnicy nauczą się analizować źródła, identyfikować nieprawdziwe informacje i skutecznie przeciwdziałać dezinformacji. Poprzez edukację i wzmacnianie świadomości społecznej, ten cykl spotkań ma na celu zbudowanie odporności społeczeństwa na manipulacje i dezinformację, czyniąc każdego z nas bardziej świadomym i odpornym na wpływy zewnętrzne.

Nie przegapcie żadnego ze spotkań w tym ważnym cyklu, który stanowi część szeroko zakrojonego projektu przeciwdziałania dezinformacji. Projekt ten obejmuje nie tylko spotkania edukacyjne, ale także prezentację filmów oraz raportów analitycznych.

Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisać się na spotkanie można dzwoniąc albo pisząc wiadomość sms-ową pod numer 781 027 946. Liczy się kolejność zgłoszeń. Do zobaczenia!

Projekt przeciwdziałania dezinformacji poprzez produkcję filmów edukacyjnych, organizację spotkań edukacyjnych oraz opracowanie raportów tematycznych finansowany ze środków budżetu państwa w ramach rezerwy ogólnej Prezesa Rady Ministrów.

Wysyłam
Ocena czytelników
0 (0 głosów)