Po udanym spotkaniu, które odbyło się w sobotę 2 grudnia, kontynuujemy naszą edukacyjną podróż, zapraszając na następne sesje z zakresu walki i przeciwdziałania wobec rosyjskiej i białoruskiej propagandy. Kolejne spotkanie odbędzie się 6 grudnia w Lublinie.

Każde spotkanie w tym cyklu to niepowtarzalna okazja do pogłębiania wiedzy na temat mechanizmów wpływu propagandy na opinię publiczną, politykę i społeczeństwo. Niezależnie od tego, czy uczestniczyłeś w pierwszym spotkaniu, czy dopiero do nas dołączasz, każda sesja oferuje unikalną wiedzę, która pozwoli na efektywne analizowanie źródeł informacji, rozpoznawanie fake newsów i zwalczanie dezinformacji. Poprzez edukację i podnoszenie świadomości społecznej, spotkania takie mogą przyczynić się do budowania odporności społeczeństwa na wpływ propagandy. Społeczeństwo, które jest świadome zagrożeń, jest bardziej odporne na manipulacje i dezinformację.

Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisać się na spotkanie można dzwoniąc albo pisząc wiadomość sms-ową pod numer 781 027 946. Liczy się kolejność zgłoszeń. Do zobaczenia!

Projekt przeciwdziałania dezinformacji poprzez produkcję filmów edukacyjnych, organizację spotkań edukacyjnych oraz opracowanie raportów tematycznych finansowany ze środków budżetu państwa w ramach rezerwy ogólnej Prezesa Rady Ministrów.

Wysyłam
Ocena czytelników
0 (0 głosów)