Zapraszamy na kolejne spotkanie z zakresu walki i przeciwdziałania wobec rosyjskiej i białoruskiej propagandy, które odbędzie się w Warszawie w dniu 9 grudnia.

Podczas spotkania uczestnicy zdobędą wiedzę na temat wpływu propagandy rosyjskiej i białoruskiej na opinię publiczną, politykę oraz społeczeństwo. Zrozumienie tych procesów jest niezbędne do krytycznej oceny informacji i unikania manipulacji. Nauczymy się, jak efektywnie analizować źródła informacji, rozpoznawać fake newsy i zwalczać dezinformację. Poprzez edukację i podnoszenie świadomości społecznej, spotkania takie mogą przyczynić się do budowania odporności społeczeństwa na wpływ propagandy. Społeczeństwo, które jest świadome zagrożeń, jest bardziej odporne na manipulacje i dezinformację.

Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisać się na spotkanie można dzwoniąc albo pisząc wiadomość sms-ową pod numer 781 027 946. Liczy się kolejność zgłoszeń. Do zobaczenia!

Projekt przeciwdziałania dezinformacji poprzez produkcję filmów edukacyjnych, organizację spotkań edukacyjnych oraz opracowanie raportów tematycznych finansowany ze środków budżetu państwa w ramach rezerwy ogólnej Prezesa Rady Ministrów.

Wysyłam
Ocena czytelników
0 (0 głosów)