Już w najbliższy poniedziałek miłośnicy muzyki retro będą mieli niepowtarzalną okazję przeżyć wyjątkowy wieczór pełen nostalgii i czarujących melodii. Podczas koncertu zatytułowanego „Jak za dawnych lat”, publiczności zaprezentowane zostaną największe polskie przeboje okresu przedwojennego. Wydarzenie odbędzie się w samym sercu Warszawy, przy ul. Senatorskiej 7/4 o godz. 19.

Głównymi gwiazdami wieczoru będą znakomici artyści z Białorusi i Polski: Grażyna Komincz i Maciej Klociński, których wokalne interpretacje przeniosą słuchaczy w czasie, przywołując klimat dawnych lat. Towarzyszyć im będzie wybitny pianista Witalij Oleszkiewicz, który swoją grą na fortepianie nada koncertowi niepowtarzalne brzmienie.

Organizatorzy zapewniają, że będzie to wieczór pełen szlagierów i wspaniałej zabawy, który z pewnością zachwyci miłośników muzyki przedwojennej oraz tych, którzy pragną odkryć jej nieodkryte jeszcze piękno.

Wydarzenie jest organizowane przez Fundację Młode Kresy, która została założona w 2015 roku z inicjatywy polskich działaczy z Białorusi. Do Polaków z Białorusi w budowaniu nowej organizacji dołączyli ich rodacy z Litwy i Ukrainy.

Wysyłam
Ocena czytelników
5 (1 vote)