Pracowniczka biura podróży “Zebra” nagrała przydatny filmik o funkcjonowaniu polskiego centrum wizowego, które zmieniło system weryfikacji od 4 kwietnia.

“Ku mojemu zdziwieniu system działa. Z przerwami, ale wczoraj i dziś wielu faktycznie udało się zapisać” – powiedziała operator.

Według jej słów, zmiany dotyczą kilku aspektów.

Teraz, aby samodzielnie ubiegać się o wizę, Białorusini muszą wprowadzić hasło na klawiaturze, która pojawia się na ekranie, aby uzyskać dostęp do konta. Następnie na adres e-mailowy powinno zostać wysłane hasło, które również należy wprowadzić w odpowiednie pole.

Pracowniczka firmy zauważyła, że operacja za pierwszym razem może się nie udać, ponieważ hasło przychodzi w ciągu 10 minut, a jego „okres ważności” to tylko 5 minut.

Po wprowadzeniu danych paszportowych użytkownik zostanie przeniesiony na stronę weryfikacji, gdzie będzie musiał pokazać swój paszport do kamery i zrobić selfie.

Po wykonaniu wszystkich operacji użytkownik przejdzie na stronę rejestracji, gdzie będzie mógł zarezerwować potrzebne mu miejsce.

@zebra.turs♬ Chill Vibes – Tollan Kim

fot. visaworld.by

Wysyłam
Ocena czytelników
0 (0 głosów)